Poznajmy się

Od 2018 roku jesteśmy rozpoznawali na rynku logopedycznym w całej Polsce

Twórcą i pomysłodawcą naszych produktów jest neurologopeda i terapeuta Integracji Sensorycznej – Aleksandra Podsiadły. Na co dzień wspiera dzieci w pokonywaniu wyzwań i zdobywaniu kolejnych szczebli życiowych umiejętności. Dzięki wiedzy i doświadczeniu mamy możliwość wyjścia na przeciw trudnościom z jakimi borykają się rodzice i ich pociechy z zaburzeniami integracji sensorycznej. Dzięki zastosowaniu naszych produktów można w ciekawy i prosty sposób poprowadzić gabinetową oraz domową terapię sensoryczną. 

Testowanie i tworzenie

Centrum NEUROlogopedyczne werboSENS

W tym miejscu zastanawiamy się i opracowujemy nasze pomoce dydaktyczne, aby mogły spełnić również wasze oczekiwania. Dzięki szerokiemu gronu specjalistów znamy problemy od podszewki.

Gdańsk

ul. Partyzantów 76

eCommerce

mioGRYZIE, zaklamerkowani.pl, werboSENS

Sprzedaż w sieci nie jest nam obca. Od wielu lat zajmujemy się tym i poszerzamy horyzonty o nowe to marki i produkty.

Własny park maszynowy

Plotery CO2 są niezwykle cenne w produkcji pomocy sensorycznych ze względu na swoją precyzję i wszechstronność. Umożliwiają one wycinanie i grawerowanie z niespotykaną dokładnością, co jest kluczowe w tworzeniu narzędzi sensorycznych, które często wymagają skomplikowanych, precyzyjnych kształtów i wzorów. Superlatywem w przypadku ploterów CO2 jest ich zdolność do pracy z różnorodnymi materiałami, takimi jak plastik, drewno czy tkaniny, co pozwala na tworzenie pomocy sensorycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników.Wreszcie, ich zdolność do precyzyjnego grawerowania pozwala na dodawanie szczegółowych tekstur i wzorów, które mogą poprawić sensoryczne doświadczenie użytkownika, co jest kluczowe w pomocy sensorycznej.

Shopping Cart
Scroll to Top

Zaloguj się do strefy Ambasadora

Nie masz jeszcze konta? Zgłoś się do programu!

Zaloguj się na swoje konto

Zapomniałeś hasło?