Rejestracja dla nowego ambasadora

Program ambasadora marki Senseproject jest skierowany głównie dla specjalistów oraz rodziców dzieci. Założenie jest proste, wystarczy, że będziesz prezentować nasze produkty u siebie w mediach społecznościowych lub swojej placówce. Znajdziesz tu również 4 główne założenia jakie stawiamy. Szczegóły oraz wskazówki otrzymasz po pozytywnej weryfikacji wniosku.

Co możesz otrzymać?

– darmowe produkty,
– środki na zakupy,
– rabaty dla Ciebie i Twoich obserwatorów,
– publikację w naszych mediach społecznościowych.

Jak to działa?

1. Zapisz się

Zgłoś swoją kandydaturę do programu ambasadora. Opisz tam swój pomysł na współpracę z nami, rozpatrzymy każdą opcję. Na przegląd wniosku dajemy sobie maksymalnie 30 dni kalendarzowych. Ilość miejsc jest ograniczona i może zmieniać się w każdym momencie.

2. Zdobądź indywidualny link afilacyjny, kod QR lub kupon

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółami do zalogowania się w systemie. Odnajdziesz tu różnego typu materiały pomocnicze. W panelu możesz pobrać informację, które udostępnisz dalej, np. kody rabatowe, linki, kody QR. Każdy zakup będzie powodował przypisanie do Twojego konta określony % prowizji w postaci punktów. Każdy punkt to złotówka do wymiany w naszym sklepie.

3. Sprawdzaj swoją skuteczność

W dowolnym momencie możesz wejść na swoje konto i sprawdzić skuteczność swoich działań. Możesz tworzyć nowe kampanie lub się z nami skontaktować.

4. Wymień zdobyte punkty na produkty

Podczas zakupu obniż swój rachunek o zebrane punkty. Możesz zrobić to bezpośrednio w koszyku.

Przykład: zbierzesz 300 punktów w złotówkach, zrób zakupy za 300zł i nie płać nic dodatkowo!

[wpforms id="13646" title="false"]
Shopping Cart
Scroll to Top

Zaloguj się do strefy Ambasadora

Nie masz jeszcze konta? Zgłoś się do programu!

Zaloguj się na swoje konto

Zapomniałeś hasło?